Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 16
Odkaz pepafuchs
Vyberte si z naší nabídky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Nemovitosti » Nabízíme ke koupi pěkný byt 2+1 s vlastní garáží a zahrádkou v Žamberku.

Nabízíme ke koupi pěkný byt 2+1 s vlastní garáží a zahrádkou v Žamberku., Ev.č.: 2023006

DSC_1498
DSC_1492
DSC_1240-HDR
Projekt
DSC_1243-HDR
DSC_1191-HDR
DSC_1200-HDR

Kontaktujte makléře

Ing. Josef Fuchs, MBAIng. Josef Fuchs, MBA
+420 723 008 445
[email protected]
IČ: 87130726
FUCHS REALITY - Ing. Josef Fuchs, MBAFUCHS REALITY - Ing. Josef Fuchs, MBA
B. Martinů 950
Lanškroun - Žichlínské Předměstí
+420 723 008 445
[email protected]
Cena2 195 000 Kč
KategorieByty 2+1
LokalitaAlbertova, Žamberk
OkresÚstí nad Orlicí
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná52 m²
Plocha zahrady86 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme ke koupi pěkný byt 2+1 s vlastní garáží a zahrádkou v Žamberku. Celková podlahová plocha bytu činí přibližně 52 m2. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží třípodlažního zděného domu v ulici Albertova. Vnitřní dispozici tvoří předsíň, kuchyně, obývací pokoj, ložnice (vybudována z půdního prostoru), samostatné WC, koupelna a spíž.

Byt prošel v roce 2022 významnou rekonstrukcí, kdy byl kompletně vyměněn otopný systém (nové radiátory včetně měděných rozvodů a elektrokotle). V bytě byla instalována jako doplňkový zdroj tepla kamna na tuhá paliva. Kompletní rekonstrukcí také prošla elektroinstalace včetně rozvodné skříně a jističů. Nově byly položeny podlahy (plovoucí a PVC) a v koupelně byl zabudován nový elektrický bojler. Renovací prošla kuchyňská linka.

K bytové jednotce dále náleží sklepní koje, která je umístěna v suterénu domu a venkovní kolna, která se nachází za bytovým domem. Předmětem prodeje je také pozemek s udržovanou zahradou o výměře 86 m2, který se nachází za domem a na kterém je postavena lehká dřevěná garáž. V roce 2021 byla na bytovém domě vyměněna střešní krytina.

Byt není zatížen žádnými věcnými břemeny nebo zástavními právy a lze bez problému koupi financovat hypotečním úvěrem. Vzhledem k velmi omezené nabídce bytů v Žamberku, doporučujeme si sjednat prohlídku.