Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 16
Odkaz pepafuchs
Vyberte si z naší nabídky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference

S prací pana Ing. Josefa Fuchse jsme byli velmi spokojeni. Vše za nás zařídil a provedl nás celým prodejem bez jediného problému. Veškeré naše dotazy nám s ochotou zodpověděl. Velice oceňujeme jeho lidský a profesionální přístup.

Jiří Kalous a Zdeňka Odstrčilová, Žamberk

Vážený pane Fuchsi, zřejmě už se asi neuslyšíme a tak jsem Vám chtěla moc poděkovat za Vaše služby a ochotu. Určitě Vás doporučím. Mějte krásné léto a hlavně zdraví, celé Vaší Rodině.

Lenka Koblížková, Ústí nad Orlicí

Velice rádi doporučíme služby pana Ing. Josefa Fuchse. Je velice příjemný, ochotný a hlavně velký profesionál. Jeho služby jsme využily k prodeji RD v Opatově, který se mu podařil prodat ve velice krátké době. Za nás 100% spokojenost, jak s jeho jednáním tak i s prací jakou odvedl. Poradí, vše vysvětlí a hlavně rychle prodá. Vřele všem doporučujeme a touto cestou mu i za vše moc děkujeme!

Vlasta Novotná Vašatová, Opatov

Spolupráce s panem Ing. Josefem Fuchsem začala po neúspěšném pokusu jedné realitní kanceláře prodat naší nemovitost v obci Čistá. Spolupráce s panem Ing. Josefem Fuchsem byla na profesionální úrovni a s nasazením veškerých sil pro úspěšný prodej naší nemovitosti a to se po velmi krátké době podařilo. Velice si vážíme přístupu pana Fuchse při prodeji nemovitosti, jelikož si vše zajistil, o vše se ochotně postaral a zdárně ukončil prodej se všemi náležitostmi. Pan Fuchs je profesionál na svém místě. Vřele všem doporučuji.

Lenka Novotná, Litomyšl

Se službami inženýra Josefa Fuchse jsem byla velmi spokojená, jakož i s lidským přístupem a ochotou pomoci v situacích, ve kterých se běžný občan neorientuje zrovna nejlépe. Zároveň má inženýr Fuchs přehled i v navazujících odvětvích na realitní činnost, což jsem také uvítala.

Marcela Tomanová, Lanškroun

Pan ing. Josef Fuchs odvedl maximálně profesionální práci ve věcech:

– informace o prodávané nemovitosti – RD Dlouhopolsko
– prohlídka nemovitosti dle (našich) časových požadavků klienta
– sjednání kontaktu s majitelem a perfektní domluva o podmínkách prodeje včetně vyklizení nemovitosti
– vystavení a podpisy smlouvy, převod finančních prostředků, předání objektu novému majiteli
– zajištění podání návrhu na vklad, informace o změnách na listu vlastnictví s ohledem na nového majitele
Celkově pan Fuchs pracuje spolehlivě, profesionálně, jeho přístup ke klientovi je velmi vstřícný a zodpovědný.

Edita Marková, Pardubice

Pane Fuchs, peníze došly a já vám moc děkuji za vaši „péči“, jednání s vámi bylo vždy příjemné a budu vás všude chválit a doporučovat. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně prodaných nemovitostí.

Marie Schleissová, Česká Třebová